20.01.2018 - 23:58 CET Přihlášení uživatele

Výuka jinak - Pražský hrad

Rubrika: Fotogalerie
Vloženo: 22.12.17 10:18 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 955x
V posledním předvánočním týdnu zorganizovala žákovská rada pro žáky komentovanou prohlídku Pražského hradu.

Mikulášská

Vloženo: 06.12.17 11:46 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 1663x
Mikuláš s andělem dnes přišel odměnit všechny poslušné děti a čerti postrašili známé zlobivce, kteří naslibovali i nemožné.

Rubrika: Fotogalerie
Vloženo: 01.11.17 10:28 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 2011x
Ani letos žákovská rada nezahálela a na poslední říjnový den připravila halloweenské dopoledne pro žáky 1. stupně. Všichni se převlékli do strašidelných masek, aby se mohli zapojit do her v aule škole. Viděli jsme čarodějnice, duchy, kostlivce, strašidla i hororové příšerky. Nejlepší strašidelné bytosti si odnesly pochvalu a diplom za nejlepší masku.