20.11.2017 - 18:21 CET Přihlášení uživatele

Cimbálová muzika RÉVA

Vloženo: 01.11.17 12:20 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 486x

Vloženo: 01.11.17 10:26 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 555x
Ani letos žákovská rada nezahálela a na poslední říjnový den připravila halloweenské dopoledne pro žáky 1. stupně. Všichni se převlékli do strašidelných masek, aby se mohli zapojit do her v aule škole. Viděli jsme čarodějnice, duchy, kostlivce, strašidla i hororové příšerky. Nejlepší strašidelné bytosti si odnesly pochvalu a diplom za nejlepší masku.

Na návštěvě u Chotků

Vloženo: 21.10.17 20:36 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 978x
Sdružení Pod horami pozvalo šesťáky na zámek Kačinu, letní sídlo významného šlechtického rodu Chotků.

SPORTOVNÍ DEN

Vloženo: 04.10.17 10:34 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 1439x
Na konci měsíce září se na naší škole konal tradiční podzimní sportovní den. Příjemným zjištěním pro žáky bylo, že se tento den neučilo. Slunečné počasí sportovním aktivitám přálo, a tak se žáci vydali příjemnou procházkou ke kynologickému cvičišti, kde se uskutečnil přespolní běh. Při zpáteční cestě se jednotlivé třídy rozdělily a každá zvolila individuální program.