P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
20.10.2018 - 01:01 CET Přihlášení uživatele
Tisk Pošli upozornění na záznam Zpět

Lednové ohlédnutí

Rubrika: Fotogalerie
Vloženo: 06.02.18 11:07 - Mgr. Věra Jelínková, Zobrazeno: 4732x

První měsíc nového roku máme za sebou. Připomeňme si, co nám přinesl.

 

Ihned po vánočních prázdninách se za sněhem do Orlického Záhoří vydala skupina lyžařů pod vedením p. uč. Blahníka. Zatímco my, tady v nížinách, jsme se z žádného zimního počasí radovat nemohli, naši lyžaři si sněhu užívali.

 

Po návratu museli školáci zapracovat na doladění známek na pololetním vysvědčení, ti nejlepší si své vědomosti ještě ověřili v okresním kole olympiády z českého jazyka a dějepisu.

 

Leden se letos poprvé stal měsícem, od kterého budou na naší škole pravidelně probíhat  společná shromáždění žáků a pedagogů pod vedením ředitele školy. Chceme zlepšit vzájemnou informovanost a posílit „týmového ducha“ školy. Pan ředitel odměnil žáky, kteří reprezentovali školu v různých soutěžích, vyhlásil žákyně měsíce, jmenoval třídu s nejlepší docházkou za 1. pololetí, zmínil i tu nejhorší. Prostor ke sdílení svých úspěchů dostali i samotní žáci. Setkání jsme zakončili společně zazpívanou písní „Když nemůžeš, přidej víc“.

 

Poslední lednový týden stihla osmá a devátá třída navštívit Poslaneckou sněmovnu, kde je přivítal kolínský starosta a nově zvolený poslanec, pan Vít Rakušan.

 

A pak přišla na řadu nejdůležitější událost, pololetní vysvědčení. Středa 31. ledna se stala zvlášť výjimečným dnem pro naše prvňáčky. Poprvé převzali vysvědčení a pochvalné listy za jejich snažení a pokroky. Gratulace patřila i starším spolužákům, kteří se společně s paní učitelkou zamysleli nad tím, co se povedlo a kde je třeba přidat.

 

Všichni se pak těšili na jednodenní páteční volno.

A všichni se těšíme, co nám přinese měsíc únor!