25.02.2018 - 09:04 CET Přihlášení uživatele

Aktuálně

ZÁPIS ŽÁKŮ DO 1. TŘÍD ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

Rubrika: Aktuálně
Vážení rodiče, v pátek 6. dubna a v sobotu 7. dubna 2018 proběhne v naší škole zápis do prvních tříd.

Ředitelské volno

Rubrika: Aktuálně
Ředitel školy vyhlašuje z důvodu školení pedagogického sboru na 12.3.2018 ředitelské volno.

Sladké palačinky podle druháků

Na Valentýna jsme měli dobrou náladu, barevné účesy, pestré čepičky a velkou chuť na nějakou mňamku...a tak jsme se vydali do školní kuchyňky a dali se do práce. Výsledek stál za to! Mělo to jen jednu chybu, mohlo toho být víc...Tak příště.

Hurá, vyhráli jsme školní soutěž!

Vloženo: 14.02.18 11:32 - Mgr. Hana Vrbová, Zobrazeno: 256x
Již pár dní se naše parta snažila vyzdobit svou třídu symboly a barvami, které nejlépe vyjádří lásku..A povedlo se,za naši snahu jsme byli oceněni 1. místem! Radost byla o to větší, když jsme zjistili, že se naše spolužačka umístila na 2. místě v další soutěži, "Sranda účes" (Laura Berkyová).

Srdíčkový den

Vloženo: 14.02.18 10:35 - Mgr. Hana Vrbová, Zobrazeno: 245x
Růžová,bílá, červená, co to asi znamená......Je tu Den zamilovaných.Tvoříme, zdobíme, ale také soutěžíme!

Poslední plavání

Vloženo: 14.02.18 10:29 - Mgr. Hana Vrbová, Zobrazeno: 213x
Tak je tady konec vodním radovánkám, většina z nás zvládla základy plavání, což potvrdilo "mokré vysvědčení".. Na závěr jsme vyhlásili nejrychlejšího plavce, Dana Mullera. Gratulujeme!

Slavné dny

Vloženo: 12.02.18 19:12 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 213x
14. 2., na Valentýna, si připomeneme nechvalně slavný den, kdy před 73 lety Spojenci vybombardovali Drážďany.

Raný středověk v podání sedmičky

Vloženo: 08.02.18 13:21 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 427x
Dílčí výsledek dvouhodinové práce.

1  [2] [3] [4] [5]

Další