11.12.2018 - 05:25 CET Přihlášení uživatele
Tisk Pošli upozornění na záznam Zpět

ZÁPIS ŽÁKŮ DO 1. TŘÍD ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

Rubrika: Aktuálně
Vážení rodiče, v pátek 6. dubna a v sobotu 7. dubna 2018 proběhne v naší škole zápis do prvních tříd.
Vážení rodiče,
 v pátek 6. dubna a v sobotu 7. dubna 2018 proběhne v naší škole zápis do prvních tříd.

Zákonný zástupce je povinen přihlásit k zápisu pro školní rok 2018/2019 dítě, kterému je šest let v době od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2018.

K povinné školní docházce přijímáme jak děti, které mají bydliště ve spádovém obvodu naší školy, tak i děti, které na naší škole mají již sourozence, a děti mimospádové.
Také v letošním roce jsme připravili rezervační systém (viz odkaz) pro přihlášení dítěte na přesný termín k zápisu do 1. tříd. Pokud systém využijete, můžete si vybrat vhodný termín a budete mít záruku, že ve stanoveném termínu přijdete na řadu. Protože je letošní varianta rezervačního systému v angličtině, stačí na otevřený formulář kliknout pravým tlačítkem a vybrat nabídku překladu do češtiny. Děti, které přijdou bez rezervace, budou samozřejmě zapsány také.

Informace k zápisu najdete v přiložené pozvánce.

Děkujeme za Váš zájem  o naši školu a na setkání s novými žáky se těší paní učitelky, které budoucí prvňáčky hravou a zábavnou formou zápisem provedou.