20.05.2018 - 11:41 CET Přihlášení uživatele
Tisk Pošli upozornění na záznam Zpět

Dějepisná olympiáda

Vloženo: 30.01.18 11:05 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 2212x
I naše žákyně se zúčastnily okresního kola.
 Dne 17. ledna 2018 jsme se zúčastnily okresního kola dějepisné olympiády. Ráno jsme jely autobusem s paní učitelkou Melechovou do Čáslavi. V tamějším DDM jsme od půl deváté ověřovaly své schopnosti a znalosti v prvorepublikové historii naší země. Po asi hodině jsme měly možnost zahrát si stolní fotbal, kterou jsme využily. Z olympiády jsme si odnesly spoustu zážitků a dozvěděly se spoustu nových informací...

Petra Vančurová, Míša Hanušová, Kačka Veverková

Dlužno dodat, že ve velké konkurenci žákyň a žáků základních škol i nižších ročníků gymnázií - účastníků bylo celkem 40, maximální počet bodů 100 - si děvčata nevedla špatně:
Petra Vančurová skončila se 47 body na 18. místě, Kačka Veverková se 40 body se dělila o 27. a 28. a Míša Hanušová s 34 body o 33. až 35. místo.
Děkujeme děvčatům za reprezentaci školy.

Obrázek pochází z: