18.07.2018 - 18:29 CET Přihlášení uživatele

Rubrika: Aktuálně
Vloženo: 22.12.17 05:48 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 4507x
Čekání na Ježíška - vánoční besídka a dílničky
Ve čtvrtek, 21. 12. 2017 odpoledne jsme na Kamence zúročili několikatýdenní přípravy a za účasti rodinných příslušníků a přátel školy jsme v aule předvedli avizovanou vánoční besídku.
Programem, na kterém se podíleli především žáci a učitelé 1. stupně a žáci z devítky se svou paní učitelkou, provázela osvědčená moderátorská dvojice Eliška Machalická a Honza Hnilička, o zvuk se postaral Tonda Schovanec a fotodokumentaci pořizoval Radek Husar. Děti v připravených vystoupeních a kostýmech tančily, zpívaly a hrály na hudební nástroje. Na závěr jsme se pak za účasti několika desítek žáků napříč ročníky vánočně "doladili" víceméně spontánní akcí vzniklou na dopolední generálce a zazpívali si s Václavem Neckářem již dnes takřka kultovní "Půlnoční". Krása ...
Po skončení besídky se pak děti spolu s rodiči a učiteli přesunuli do jednotlivých tříd a společně si vyrobili přáníčka, ozdůbky či jmenovky na dárky, zasoutěžili si či zasportovali, chvíli poseděli a společně si užili adventní čas.
Velmi děkujeme všem dětem a jejich učitelkám za aktivní účast na přípravách i samotném programu, rodičům za jejich hojnou účast a přejeme všem klidný a pohodový vánoční čas a do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.
Z vystoupení bude k dispozici videozáznam a samozřejmě spousta fotografií.

Nesestříhané video (nikoliv v HD kvalitě) najdete na odkazu:
Omlouváme se všem, kteří se nevešli do "úzkoúhlého" záběru.

Fotky najdete na facebookovém profilu školy - Základní škola Kamenná stezka 40.