19.10.2018 - 23:50 CET Přihlášení uživatele

Jeden den na Ortenovi

Rubrika: Aktuálně
Vloženo: 05.02.18 06:01 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 3374x
Děvčata z Kamenky usedla do lavic GJO.
Díky laskavému svolení pana ředitele Gymnázia Jiřího Ortena, RNDr. Vladislava Slavíčka, směly Eliška Novotná, Petra Vančurová a Kačka Veverková z devítky nahlédnout "pod pokličku" GJO a pondělní vyučování, 29. 1., strávit v lavicích společně s C1A. Staly se tak na jeden den "spolužačkami" bývalých žaček naší školy, Kristýny Netolické a Ráchel Pečenkové.
A jaká byla "nahoře" atmosféra? Zapůsobila na děvčata natolik, aby se chtěla stát studentkami GJO?

"První hodina fyziky byla pro mě velmi záživná a zajímavá. Byla jsem ráda, že alespoň částečně chápu. Překvapilo mě, že zde mají spoustu krásných míst určených pro relaxaci. Moc se mi líbila autorita některých učitelů..."

"Na gymnáziu se mi moc líbilo. Nejvíc se mi asi líbila fyzika. Moc bych si přála se tam dostat..... Učitelé jsou velice příjemní, ale z některých vyzařuje autorita. Tím myslím, že jsou velice důslední a studentům nedají nic zadarmo."

"Na gymnáziu se mi líbil přístup učitelů k předmětu, který vyučují. V porovnání s Kamennou stezkou je to velká budova, která je dobře vybavená vším, co studenti potřebují. Učitelé byli příjemní. Moc se mi tam líbilo, doufám, že se tam dostanu."

Nezbývá než děvčatům popřát, aby úspěšně zvládla přijímačky a příští rok se mohla opravdu stát studentkami GJO.