22.04.2018 - 06:51 CET Přihlášení uživatele

Aktuálně

3. kolo KŠL

Rubrika: Aktuálně
Tradičně jsme se zúčastnili 3.kola Kutnohorské školní ligy miniházené. Kluci podávali výborné výkony a zcela určitě si dopoledne užili. Získali jsme i individuální ohodnocení, kdy byl Tomáš Tvrdík vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a Kryštof Lhoták nejlepším brankářem. Pevně věřím, že v dubnovém kole získáme i více bodů.

Síla lidskosti Nicholase Wintona

Vloženo: 14.03.18 21:19 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 1357x
Osmička a devítka v kině Modrý kříž na projekci filmu Mateje Mináče

Okresní kolo recitační soutěže

Vloženo: 14.03.18 16:11 - Andrea Melechová, Zobrazeno: 1166x
Eliška Machalická vybojovala krásné čtvrté místo!

Začít spolu, kurz pro předškoláky

Rubrika: Aktuálně
Vážení rodiče, předkládáme přehled besed s odborníky, které se uskuteční v rámci jednotlivých setkání Kurzu pro předškoláky.

Sladké palačinky podle druháků

Na Valentýna jsme měli dobrou náladu, barevné účesy, pestré čepičky a velkou chuť na nějakou mňamku...a tak jsme se vydali do školní kuchyňky a dali se do práce. Výsledek stál za to! Mělo to jen jednu chybu, mohlo toho být víc...Tak příště.

Hurá, vyhráli jsme školní soutěž!

Vloženo: 14.02.18 11:32 - Mgr. Hana Vrbová, Zobrazeno: 2152x
Již pár dní se naše parta snažila vyzdobit svou třídu symboly a barvami, které nejlépe vyjádří lásku..A povedlo se,za naši snahu jsme byli oceněni 1. místem! Radost byla o to větší, když jsme zjistili, že se naše spolužačka umístila na 2. místě v další soutěži, "Sranda účes" (Laura Berkyová).

Srdíčkový den

Vloženo: 14.02.18 10:35 - Mgr. Hana Vrbová, Zobrazeno: 2172x
Růžová,bílá, červená, co to asi znamená......Je tu Den zamilovaných.Tvoříme, zdobíme, ale také soutěžíme!

Poslední plavání

Vloženo: 14.02.18 10:29 - Mgr. Hana Vrbová, Zobrazeno: 2099x
Tak je tady konec vodním radovánkám, většina z nás zvládla základy plavání, což potvrdilo "mokré vysvědčení".. Na závěr jsme vyhlásili nejrychlejšího plavce, Dana Mullera. Gratulujeme!

Předchozí

[12  [3] [4] [5] [6]